MŮJ LYMFATICKÝ ZÁMĚR NA ROK 2018

Tak tu máme nový rok. Období bilancování už máme za sebou a nyní je čas se zamyslet nad tím, jaký by rok nadcházející mohl být. Ba co víc! Jak bychom si přáli, aby náš ideální rok vypadal!

Já věřím na sílu a moc záměru. Věřím, že když našemu záměru dáme ve své mysli a následně i na papír jasnou podobu a začneme podnikat konkrétní kroky, tak celý vesmír se spojí a pomůže nám je splnit (to nemám ze své hlavy – o tom píše Paulo Coelho v Alchymistovi*). Věřím, že když svůj záměr sdílíme a vykřičíme ho do světa, tak bude zase o kousek blíž k jeho vyplnění.

Taky věřím, že když i VY si vytvoříte svůj záměr, tak dáte jasný impuls k jeho realizaci a vše prostě půjde snadněji.

Já jsem se rozhodla sdílet svůj záměr s vámi. A protože se na těchto stránkách vše točí kolem lymfatického systému, tak i můj záměr zde se bude týkat pravě lymfy. V minulém článku jsem Vám psala, že projekt Moje Lymfa si říká o své slovo již několik let a nyní nabírá konkrétní podoby. Velice ráda bych s vámi nyní sdílela svoje představy také proto, že mým velkým přáním je, abyste i vy byli jeho nedílnou součástí.

Sdílím s vámi těchto deset přání a záměrů. A když Vás třeba alespoň jeden z nich osloví a bude mít Vaše sympatie, tak budu už teď šťastná. Současně si uvědomuji, že to je velký závazek a já budu s láskou a radostí dělat vše pro to, aby bylo vše naplněno.

1) Moje Lymfa je místo, kde naleznete komplexní informace o lymfatickém systému.

2) Moje Lymfa šíří povědomí o lymfatickém systému, jeho důležitosti, projevech jeho disfunkce a možnostech léčby.

3) Moje Lymfa je místo, kde naleznete inspiraci, motivaci a povzbuzení.

4) Moje Lymfa sdružuje lidi, kteří řeší v menší či větší míře problémy s lymfatickým systémem, pomáhá jim sdílet své problémy a navzájem se inspirovat.

5) Čtenáři a fanoušci tohoto blogu jsou aktivní, dávají zpětnou vazbu a sdílejí svoje zkušenosti např. ve Facebookové skupině či komentářích pod článkama.

6) Online program Moje Lymfa pomáhá lidem, kteří maji s lymfatickým systémem problém a díky němu je jejich život kvalitnější a radostnější.

7) Projekt Moje Lymfa dává lidem pocítit lehkost, hravost, humor a nadhled. A i když nás zdravotní problémy někdy mohou zkusit přesvědčit o opaku, tak zde se jen tak nedáme :).

8) Moje Lymfa je projekt, kde se snoubí odbornost, empatie a velký optimismus.

9) Moje Lymfa se na lymfatický systém kouká jako na celek a ukáže vám i pohledy celostní medicíny, duševní příčiny jeho nedostatečné funkce a jak se na věc podívat více do hloubky.

10) Moje Lymfa organizuje živá setkání a má velkou radost z pokroku každého z vás.

DSC_0009

Tak teď už víte, co mám letos za lubem 🙂 A já vám přeji, aby vaše záměry nabraly konkrétní podoby a s láskou se realizovaly ve vašem životě.

A taky přeji, AŤ VAŠE LYMFA KRÁSNĚ PROUDÍ! 🙂

Kateřina Dvořáková
Jsem propagátorka aktivního lymfatického systému a naučím Vás, jak ho efektivně podpořit. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře